nTech Bilişim kimdir?

Kurumsal

Bilişim Sektöründeki Faaliyetlerimiz.

nTech Bilişim, yurt içi ve yurt dışında iş ortaklarının büyümesine, ilerlemesine, geleceğe emin adımlarla yürümesine yardımcı olacak güvenebilecekleri en iyi bilişim hizmetlerini katma değerli olarak sunmak üzere yola çıkmıştır.
Bizlerin asıl hedefi başarılı olma koşullarının değiştiği dijital dünyada, sürekli değişen ve gelişen bilişim teknolojilerinden, iş ortaklarımızı en ileri seviyede faydalandırarak onlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmaktır.
İşte tam da iş ortaklarımıza değer katan bilişim hizmetleri vermek için çalışıyoruz.
nTech Bilişim, Bilişim Teknolojileri sektöründe 10 yılı aşkın engin bilgi, tecrübe, deneyim ve güvenilir hizmet üretme skalasına sahip yönetici ve personeli ile müşterilerini yeni dönüşümlere hazırlamaktadır.
Tüm Hizmetlerimiz
0
Kişilik Uzman Kadro
0
Memnun Müşteri
0
Bitirilen Büyüklü-Küçüklü İş

Şirket Politikamız

Misyonumuz

İş ortaklarımızın bilişim ihtiyaçlarını, BT sektöründeki en yeni gelişmeler, çözüm ve hizmetler ile eş zamanlı olarak sağlamak ve bu ihtiyaçları karşılarken sağlanabilecek en yüksek faydayı hedeflemek.

Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanındaki bilgi ve birikimlerimizi kullanarak, iş ortaklarımızın büyümesine en yüksek seviyede katkıda bulunmak.
İş Ortakları
İş Analizi

Standartlarımız ve Prensiplerimiz

Web sitelerin, yazılımların, sunucu, hosting ve diğer teknolojilerin nTech Bilişim için sağlanabilecek nihai ürün ve hizmet, müşterilerimiz için ise birer ihtiyaç ve kazanç aracı olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz. Sağladığımız her hizmetin ve sattığımız her ürünün siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız o ürünü kullanmaya devam ettiği sürece ve o hizmeti almaya devam ettiği sürece arkasındayız.

Sektörde hizmet veren bazı rakiplerimizin güttükleri politika olan sağlanan ürün veya hizmetin ödemesini alana kadar destek sağlamak fakat sonrasında ise ilgisizlik göstermek bizim ticaret ve hizmet politikalarımızda mevcut değildir, bizim nihai ve ana politikamız sektörde hizmet verdiğimiz bizim için nihai değer olan müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın, bizden almış oldukları hizmet husunda memnuniyetlerini gözeterek hareket etmek ve böylece uzun vadeli bir iş ortaklığı sağlamaktır.

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımızdan Bazıları

Serkan AYAS

Genel Müdür – Makrosum Bilişim

Umut Güneş

Genel Müdür – Line Car Rental

Çağrı AKSU

Genel Müdür – Kişisel Güzellik

Arif Arslan

Genel Müdür – Hazan Rentacar

Salih Dadük

Genel Müdür – Euroline Rentacar

Samet ÖZSAYIN

nTech Bilişim

Hemen iletişime geçin ve işinizi bizimle büyütün