Marka Yönetimi

Kurumsal kimlik oluşturma ve tanıtımı

Markanıza özgü kurumsal imaj hazırlama ve bilinirliğini sağlama, patent ve tescil süreci takibi.

Devamını Oku
Kurumsal Kimlik & Marka Yönetimi
Reklam ve Pazarlama

Reklam ve Pazarlama

Pazarlama, bireylerin ve kuruluşların ihtiyaç duydukları ve istedikleri şeyi, başkalarıyla değer yaratma ve değiştirme yoluyla elde ettikleri sosyal süreçtir. Temel bir pazarlama değişim sürecine dayanır ve müşterinin değerinin önemini kabul eder.

Devamını Oku

E-Ticaret

Dünyanın en büyük mağazasında sizin de tezgahınız olsun

Ürünlerinizi Tüm Dünya’ya Satışa Çıkarmak ve Müşterilerinizi Daha Çok Etkilemek İçin Vakit Kaybetmeden Sanal Mağazanızı Oluşturun!

Devamını Oku
E-Ticaret
Kurumsal Yazılım

Kurumsal Yazılım Hizmetleri

Kurumsal yazılım, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmış bir yazılım olarak kabul edilir. Bu tür uygulamaların, geliştirilirken şirketin tüm iş süreçleri dikkate alındığından daha kullanıcı dostu ve daha etkili olduğu varsayılmaktadır.

Devamını Oku

Kurumsal Danışmanlık

Müşterilerimizin sahip olduğu mevcut BT alt yapılarının her gün yenilenen teknolojilerle beslenerek, gelişiminin sağlanması, ana hizmet başarısını da doğrudan etkilemektedir.

Devamını Oku
Kurumsal Danışmanlık
Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım

Kelime anlamı olarak, web tabanlı bir uygulamanın (kurumsal websitesi, e-ticaret sitesi, mobil website, mobil uygulama, online portal yazılımlar, web tabanlı özel yazılımlar v.b.) planlama ve geliştirilme sürecidir.

Devamını Oku

Kurumsal Hosting

Şirketlere özel kurumsal hosting paketleriyle birlikte web siteleriniz hızlı, yüksek kotalı ve güvenli kurumsal e-posta hizmeti ile şirketinizin tüm isteklerini karşılayan hosting hizmetleri.

Devamını Oku
Kurumsal Güvenli Hosting
Sunucu Hizmetleri

Sunucu Hizmetleri

Sunucu (Server) Kısaca : Sunucu/İstemci mimarisinde verileri bilgileri saklayan, düzenleyen ve sunan tarafa kısa sunucu denir. Bu konuda daha detaylı bilgi için hazırladığımız makaleyi okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Toplu SMS & WhatsApp & E-Posta

Toplu ileti gönderimi servisimizi kullanarak dilediğiniz kadar kişiye dilediğiniz büyüklükte bilgilendirme, tanıtım, çağrı, duyuru ve medya içerikli mesajlarınızı sms, WhatsApp ve e-posta kanalları üzerinden sadece bilgisayarınız ile rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Devamını Oku
Toplu İleti Gönderimi

nTech Bilişim

Hemen iletişime geçin ve işinizi bizimle büyütün